Çevre Güvenlik Ürünleri

Absolute Pro (IP Tabanlı İkili Teknoloji Bariyeri)

Absolute Pro, eşsiz dijital iki yönlü optik senkronize edilmiş kızıl ötesi ve dijital mikrodalga teknolojilerinin bir arada bulunduğu yüksek güvenlikli IP tabanlı ikili teknoloji bariyeridir.

Uzun mesafe gözlemleri (Örneğin alıcı ile verici arasında 200 metrelik kapsama alanı), yüksek riskli alanlar ve geleneksel teknolojilerin sürekli korumayı garanti edemeyeceği kritik ortamlar için geliştirilmiştir.

Teknolojilerin kombinasyonuna sahip olduğu için Absolute Pro eşsiz bir aktif bariyerdir ve yalnızca kızıl ötesi ya da mikrodalga sistemlerinin güvensiz performans ve yanlış alarmlarına karşın kötü hava koşullarında dahi (ağır sis, sağanak yağış, kar tipisi ve fırtına vb.) yüksek güvenlik vaat eder.

Absolute Pro, İstenilen boyda ve geometrik şekilde güvenlik gerekliliklerine bağlı özel olarak tasarlanabilir.

Artık Yanlış Alarm Yok

Çevre koruma sensörleri, sadece kötü hava koşullarına dayanıklı değil aynı zamanda çevresel koşullardaki ihlalleri de belirleyebilecek güvenilirlikte olmalıdır. Aksi takdirde bu sistemler yanlış alarmların çalınmasına sebep olur.

Yanlış alarmı tetikleyebilecek durumlar; rüzgar, yağmur, sis, kar, su birikintisi, moloz yığını/enkaz, ve çeşitli hayvan aktiviteleri.

Görünmez risklerden dolayı da (radyo dalgaları vb.) yanlış alarm tetiklenebilir.

Absolute Pro, içerdiği ikili teknoloji platformuyla yanlış alarm sıklığını büyük oranda azaltır.

Absolute Pro, orta ve büyük ölçekli projeler için tasarlanmıştır böylelikle hiçbir fazladan arayüze ihtiyaç duymadan var olan ya da yeni IP omurga bağlantılarına entegre edilebilir ve herhangi bir konumdan sanal olarak kontrol edilebilir. IP sistemin avantajları arasında; sistemin bakım ve çözümüne uzaktan erişim, kolay bağlantı, daha iyi sistem ölçeklendirmesi, esneklik, düşük maliyetli kurulum.

Ürüne Has Özellikler

Absolute Pro, eşsiz dijital iki yönlü optik senkronize edilmiş kızıl ötesi bulundurarak Hedef Yön Analizi, Optik Veri Kontrolü, Kızıl ötesi ışınlarını aktif etme/kapatma özelliği, 5 alarm tespit senaryosu, Sinyal Verim Analizi, Dijital Otomatik Kazanç Kontrolü ve daha birçok özelliğe sahiptir.

Avantgarde (IP Tabanlı Kızılötesi Bariyer)

Avantgarde, uzun mesafe gözlemlerine uygun (Örneğin alıcı ile verici arasında 200 metrelik kapsama alanı) yüksek güvenlikli, IP tabanlı tamamen dijital modüler kızılötesi bariyeridir.

Eşsiz, yeni, iki yönlü, optik senkronizasyonlu, kızılötesi ışınlar, ayrık dizilmiş sağlam alüminyum sütunlarda karakterize edilmiştir.

Bariyerin kalbinde, her kızılötesi ışın için bulunan yapay zeka bulunmaktadır. Her biri sırayla analiz ünitesinin arayüzüne bağlıdır ve bu sayede 6 metrelik sütunlarda saklanan 18 kızılötesi ışınını yönetebilecek özelliğe sahiptir.

Avantgarde, neredeyse istenilen her boyutta, yükseklikte mevcuttur. Kızılötesi ışınların sayısı direkt olarak güvenlik derecesine bağlıdır.

Avantgarde, dahili tümleşik web sunucu sayesinde kolay yapılandırılabilir, LAN bağlantısı üzerinden uzaktan kontrol edilebilir.

Avantgarde, orta ve büyük ölçekli projeler için tasarlanmıştır böylelikle hiçbir fazladan arayüze ihtiyaç duymadan var olan ya da yeni IP omurga bağlantılarına entegre edilebilir ve herhangi bir konumdan kontrol edilebilir. IP sistemin avantajları arasında; sistemin bakım ve çözümüne uzaktan erişim, kolay bağlantı, daha iyi sistem ölçeklendirmesi, esneklik, düşük maliyetli kurulum.

Ürüne Has Özellikler

Avantgarde, eşsiz dijital iki yönlü optik senkronize edilmiş kızıl ötesi bulundurarak Hedef Yön Analizi, Optik Veri Kontrolü, Kızıl ötesi ışınlarını aktif etme/kapatma özelliği, 5 alarm tespit senaryosu, Sinyal Verim Analizi, Dijital Otomatik Kazanç Kontrolü ve daha birçok özelliğe sahiptir.

Hyper Power (Güvenlik Yazılımı)

Hyper Power, Windows tabanlı alarm izleme ve yönetim platformudur, güvenlik operatörlerinin SICURIT çevre koruma sistemi ve üçüncü parti tümleşik cihazlardan gelen verileri yönetmesine izin verir.

Bir tehdit/olay algılandığında, bilgi Hyper Power serverından geçerek önceden yetkilendirilmiş olayı gerçekleştirir.

I/O modülleri herhangi bir durumda sirenin tetiklenmesi halinde, güvenlik ünitesine bağlı cihazlara e-mail veya SMS gönderebilir.

Üçüncü Parti Entegrasyonu

Hyper Power önemli video yönetim yazılımlarına ve fiziksel güvenlik bilgi sistemlerine zaten entegredir. Örneğin; Milestone Ve Geutebrueck.

Gerçek Zamanlı Çözüm ve Daha Fazlası

Hyper Power ile güvenlik operatörleri gerçek zamanlı olarak sistem durumu hakkında bilgi alır. SICURIT kendi IP sensörleri bağlıyken ilgili teşhis sayfası yaratılabilir ve SICURIT yapılandırma yazılımında bulunan tüm fonksiyonlar saha ve C&CC arasında ki ilişkiyi sağlamak amacıyla Hyper Power’a yansıtılır.

IP, RS485 ve I/O Arayüzleri

Sahadan gelen veri, Hyper Power sunucusuna sektörde bulunan her cihazla tam uyum sağlayan IP, RS485 ve I/O arayüzleri aracılığıyla iletilir.

Dave (Dijital Mikrodalga Bariyeri)

SICURIT dijital mikrodalga bariyeri DAVE çevre koruma sistemlerinde ileri teknoloji ürünüdür. Çabuk ve kolay kurulum için tasarlanmıştır.

Mikroişlemci ve Geliştirilmiş Dijital Sinyal İşleme Algoritması kuvvetli bir şekilde tespit doğruluğunu arttırır ve önceki analog mikrodalga sistemlerine kıyasla gerçek ihlalleri çevresel faktörlerden ayırt eder. Ayrıca entegre RS485 arayüzü alarm iletişimlerini, sistem konfigürasyonlarını ve teşhislerini uzaktan kontrol eder.

Ana Özellikler

 • 50m-120m-200m.lik mesafeler uygundur.
 • Çalışma Frekansları; 10.525GHz-10.587GHz (Talep üzerine K-bandı uyumlu olabilir.)
 • Bistatik mikrodalga sensör.
 • Uzaktan kumanda ve teşhis için IP ve RS485 arayüzleri.
 • Batarya ve Güç kaynağını bulundurmak için konforlu yuva.

Peridect (Çit Nokta Yer Belirleme Sistemi)

Peridect , çitle çevrili arazilerdeki ihlalleri (tırmanma, kesme vb.) çitteki titreşim sayesinde algılar. Çite yerleştirilmiş ve kablolarla bağlı sensörler çok yönlü ölçüm ünitesi tarafından kontrol edilir. Genellikle her çit paneline bir dedektör düşecek şekilde tasarlanmıştır. Her dedektör mikro işlemci bazlı sinyal işleme tarafından desteklenen piezoelektrik elemanı içerir ve ihlalin kesin noktasını belirler (Pin-Point sistemi).

Yegane Diferansiyel Mantık

Rüzgar titreşimlerinden dolayı yanlış alarm veren meteorolojik cihazlara sahip geleneksel çit çevre koruma sistemlerinden farklı olarak Peridect, diferansiyel mantık kullanarak titreşimin mevsimsel şartlardan veya gerçek ihlallerden kaynaklandığını ayırt eder.

Düşük Maliyet

İçerdiği teknoloji sayesinde herhangi bir tahrip veya kablo kesilmesi/kopması halinde bütün sistemde değil sadece gerekli yerde yapılacak olan hızlı onarım (2-3m küçük kablo) ile sistem korunur.

SicurFlex (Çit Çevre Tespit Sistemi)

SicurFlex, izinsiz geçişlerden ve ihlallerden korunmada düşük maliyetli ve etkili bir çözüm sunan çevre kotuma sistemidir. Solar parklar ve fotovoltaik alanların korumasında son talepleri karşılayabilecek şekilde geliştirilmiştir. SicurFlex, birçok çit tipinde örneğin; kaynaklı tel örgü, zincir bağlantılı tel örgü ve dikenli tel vb. çit tiplerinde kullanılır.

Çalışma Prensibi

Sistem çiti ya da fotovoltaik alanı tamamen saran sensör kablosu sayesinde çalışır. Sensör kablosunda herhangi bir deformasyon veya ihlal meydana gelirse elektrik sinyali istene eşikte alarm durumuna geçer.

Teşhisin gerekmediği yerde bağlantı kutuları ve standart RG59 kabloları hassas bölge oluşturmaz. (Örneğin; Kapıları göz ardı etmek için yada ölçüm ünitesini uzaktan kontrol etmek için)

WallGuard (Duvar Yıkma/Zorlama Dedektörü)

WallGuard, hassas binaların duvarlarının kırılma girişimine karşı koruma sağlayacak, çevresel faktörden oluşan yanlış alarmları önleyecek ve düşük maliyetli kurulumu kolay olacak şekilde geliştirilmiştir. WallGuard, banka kasaları, lojistik depoları, veri merkezleri, uzak depolar için tercih edilir.

Çalışma Prensibi

Sistem duvarı tamamen saran sensör kablosu sayesinde çalışır. Bina inşaatı sırasında sensör kabloları betonarme içine gömülebilir ya da var olan duvar üzerine de örülebilir.

WallGuard tespit prensibi titreşim analizine bağlıdır ve doğru bir şekilde ağır parça hareketlerine veya gök gürültüsünü filtreler.

Infratronic(Uzun Mesafe Pasif Kızılötesi Dedektör)

Pasif Kızılötesi Dedektör

Uzun mesafe pasif kızılötesi dedektör, 150 metreye kadar davetsiz misafirleri tespit etmek için geliştirilmiştir.

Geleneksel aktif kızılötesi ışınlarının kurulumunun zor ya da imkansız olduğu durumlarda kullanılabilir. Diğer taraftan korunan alanda ki ünitenin pasif operasyonu davetsiz misafir tarafından fark edilemeyebilir.

Özellikleri

 • 150 metre görüş mesafesi(ağır sis koşullarında 110 metreye düşebilir).
 • Hızlı ve kolay görüntü saptama.
 • Yavaş sıcaklık değişimlerini algılama algoritması sayesinde göz ardı eder.
 • Rüzgar, yağmur ve kardan etkilenmez.
 • Kötü hava şartlarına dayanıklı IP65 alüminyum gövde.
 • Diferansiyel piroelektrik(ısıl elektrik) düzen teknolojisi

Beam Fence (Kısa Mesafe Kızılötesi Bariyer)

İki Yönlü Kızılötesi Bariyer

Endüstriyel binalarda, uzun balkonlar ve koridorlarda kullanılan patentli iki yönlü kızılötesi bariyerdir. SMD teknolojisine sahip iki mikroişlemcili mantık devresinden oluşur ve 3 metrelik alüminyum sütunda yer alan 8 parçalık optik devreyi işletir.

Optikler çoklanmıştır (Multiplexing) ve iki optik karanlık kaldığında alarm aktif hale gelir (Mantıksal VE operasyonu)

Özellikleri

 • 30m’lik dış mesafe
 • 60m’lik iç mesafe
 • Güneş ışığından etkilenmez.
 • 150 cm, 200 cm, 250 cm ve 300 cm’lik standart boyları mevcuttur.
 • Mantık devreleri SMD tekniğiyle yerleştirilmiştir
 • 8 ışına kadar yükseltilebilir
Hızlı İletişim
Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.
Adil Mh. Demokrasi Cd. No:19 PK: 34935
Sultanbeyli, İstanbul / Türkiye
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimizle ilgili her türlü talep, soru,
görüş ve değerlendirmeleriniz için,
müşteri hizmetlerimize 7/24
ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için
tıklayınız!