Ekonomik Paketler

Akıllı Ev Çözümlerimiz

Akıllı Ev Paket Çözümlerimiz

Sanılanın aksine akıllı ev projeleri pahalı değildir. BOTECH olarak müşterilerimize ekonomik ve akılcı çözümler sunmak için sistemlerimizi paketler halinde oluşturmaktayız. Ekonomik paketlerimizin amacı, önceliğimiz güvenlik olmakla birlikte müşterilerimizin tercihlerine göre, konfor ve güvenliği bir arada yaşatmaktır.

Paket Çözümlerimiz

Güvenlik Paketi

Gaz Kes
Su Kes
Manyetik Kontak

Akıllı evlerde önceliğimiz her zaman güvenliktir. Bu nedenle en değerli olan evinizin güvenliğinizi sağlamak adına , dedektörlerinizden gelen bilgi ile gaz ve su vanalarınızı kapatarak yangın ,su baskınlarından sizi ve sevdiklerinizi koruyoruz.. Ek olarak çelik kapı veya pencereler için manyetik kontak ile istenmeyen durumlardan sizi ve ailenizi koruyabilirsiniz.

Giriş Paketi

Gaz Kes
Su Kes
Manyetik Kontak
SMS bilgilendirme
Daire Elektriğini Aç/Kapat

Akıllı Eve Giriş Paketimiz ile evinizin güvenliğini sağladıktan sonra artık evinizde olan her alarm durumundan cep telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak evinizden çıkarken daire elektriğinizi, buzdolabı hariç olarak kapatarak ; stand by modunda enerji harcayan elektrikli cihazlarınızın elektriğini keserek %9 - 14 oranında güç tasarrufu yapar ve elektrik faturalarınızda ciddi fark yaratabilirsiniz.

Orta Kullanıcı Paketi

Gaz Kes
Su Kes
Manyetik Kontak
SMS bilgilendirme
Daire Elektriğini Aç/Kapat
Uzak Erişim
Aydınlatma veya Perde – Panjur Kontrolü

Orta Kullanıcı paketimiz ile evinizde bulunan her türlü alarm durumunda bilgilendirme mesajı almanıza ek olarak , evinizi uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Şöyle ki dairenize gelen gaz, su veya elektrik girişinizi kontrol edebilirsiniz. Ek olarak evinizdeki aydınlatmaları ve panjurlarınızı da kontrol etmek siz evde olamasanız da parmaklarınızın ucunda. Üstelik bu paket ile yapılan evler ileriye dönük olarak da genişlemeye imkan sağlar.

Uzman Kullanıcı Paketi

Gaz Kes
Su Kes
Manyetik Kontak
SMS bilgilendirme
Daire Elektriğini Aç/Kapat
Aydınlatma Kontrolü on/off veya Dimleme
Perde - Panjur Kontrolü
Tv - Müzik Sistemi Kontrolü
İklimlendirme
Senerya Modları
Uzak Erişim

Uzman Kullanıcı paketimiz ile evlerinizi, yaşayan canlı bir organizma haline getirebilirsiniz. Bu paketimizde siz daha evinize ulaşmadan evinizi istediğiniz ısıya getirebilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Siz evden ayrıldığınız anda veya gün içinde ayarlamış olduğunuz saatlerde, açılan kapanan Perde veya Panjurlarınızla eviniz temiz hava ve güneş alabilirsiniz. Aydınlatmalarınızda dimleme yaparak kendi sinema veya toplantı salonlarınızı tasarlayabilirsiniz. Bu paketimiz son kullanıcı olan sizlerin hayal gücü ile şekillenmektedir. Unutmayalım ki hayal etmekten daha güzel bir şey varsa o da hayallerimizi gerçekleştirmektir. Botech ile hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Hızlı İletişim
Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.
Adil Mh. Demokrasi Cd. No:19 PK: 34935
Sultanbeyli, İstanbul / Türkiye
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimizle ilgili her türlü talep, soru,
görüş ve değerlendirmeleriniz için,
müşteri hizmetlerimize 7/24
ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için
tıklayınız!