Hakkımızda

Sektörde 25 yıllık tecrübeye sahip olan BOTECH ELEKTRONİK, dijital uydu alıcısı üretiminde Türkiye'nin en büyük OEM üretim kapasitesine sahip firmalarından biridir.

Firmamıza 2007 yılında İNTERKOM SİSTEMİ ürünleri eklenmiştir
Profesyonel mühendislerden oluşan yazılım ve donanım kadromuz; yeni ürün ve özellik taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

2015  yılında Botech Görüntü Güvenlik Sistemleri kurularak aynı çatı altında ayrı bir şirket olarak yola devam etmektedir
11.000 m2 Kapalı alana sahip üretim tesisimizde130 çalışanımız ve 300'ü aşkın servis istasyonumuz her gün daha iyi ürünler yapmak ve daha çok müşteri memnuniyeti yaratmak üzere işbaşı yapmaktadır. Ürünlerimiz Bulgaristan, Yunanistan, Almanya ve Fransa başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
 
İnsana ve teknolojiye yatırım yapan yöneticilerimizin önderliğinde müşteri menfaatini ön planda tutan, uygulanabilir, akılcı, modern ve kaliteden ödün vermeyen, rekabetçi çözümler sunmaktayız.
 
Firmamız insanların kullandıkları ürünlerle ilgili beklentilerinin sürekli olarak değiştiği günümüzde, ürettiği her ürünün müşteri beklentilerine azami ölçüde karşılık verme temel ilkesi ile hareket etmektedir.
Bu hedefleri gerçekleştirmek için tüm çalışanların katılımı ile tasarım ve üretimde sürekli kendini yenileyen bir dünya şirketi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Hızlı İletişim
Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.
Adil Mh. Demokrasi Cd. No:19 PK: 34935
Sultanbeyli, İstanbul / Türkiye
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimizle ilgili her türlü talep, soru,
görüş ve değerlendirmeleriniz için,
müşteri hizmetlerimize 7/24
ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için
tıklayınız!